průvodce digitální domácností / přináší DigiZone.cz

Názory ke článku Reproduktory splývající se stěnou

Petr Svoboda aura:68
Petr Svoboda Login: petrsvo
19. 5. 2014 12:35 Nový

Fakt..., joo?

celé vlákno

Zdá se mi, že prázdnost této „recenze“ najde srovnání jen v zoufalosti, s jakou jsou vystavěny webové stránky inzerenta.
Ale účel tato recenze splnila. Pobavila.

J T aura:74
19. 5. 2014 15:27 Nový

Repro ve stěně

celé vlákno

Já mám už 10 let po rekonstrukci bytu něco "podobného" doma, jen s tím rozdílem, že klasické zadní repro dvoupásmovky jsou postaveny ve falešných zkosených rozích ze sádrokartonu, stojí na vnitřních policích cca 2 m vysoko, před nimi kvůli splynutí se stěnou je otvor velikosti repro s průzvučnou látkou nabarvenou shodně jako ostatní malba. Výhoda: Cena provedení, možnost rychlé výměny repro za jiný typ, dobře přístupná kabeláž a navíc jedn z rohů ukrývá v horní části ve 3 metrech (taktéž na vnitřní polici) wifirouter, na druhém je malý 120W halogenový reflektor pro případ nutnosti silného osvětlení místnosti, opět s tělem barvy shodné se zdí. Ve spodní polovině jsou vysoké otvory s dekorativními květinami a se spodním "intimním" nasvícením LEDkami "ála" zahradní nasvícení např. stromků.

Bohumil Herwig aura:71
20. 5. 2014 8:45 Nový

Re: Repro ve stěně

celé vlákno

no paráda!
já o něčem podobném uvažoval při stavbě domu objednaného v Kanadě, ale nakonec jsem do toho klem roku 2000 nešel především kvůli ceně a kvůli tomu, že jsem neměl možnost je slyšet.
Takže jsem natahal po místnosti kabely a udělal klasické 5.1...

Petr Svoboda aura:68
Petr Svoboda Login: petrsvo
20. 5. 2014 9:46 Nový

Re: Repro ve stěně

celé vlákno

a proč jste to dělal?
Vždyť na trhu jsou už desítky let reproduktory renomovaných značek (které skutečně hrají), než abyste takto kulil oči na no-name věci. To už snad raději Dexon. A doporučovat takto instalované ploché reproduktory může jen technický šílenec a marketingový dobrodruh.

28. 5. 2014 9:54 Nový

Re: Reproduktory splývající se stěnou

celé vlákno

Něco Infinity mám v autě... :-)
Ale protože mám hudební hluch a poslouchám stejně jenom Radiožurnál, tak to moc nevyužiju :-)

izak izak aura:100
31. 5. 2014 23:24 Nový

K nicemu

Proc bych sakra skryval repraky ??

Mam doma klasicke ze stare HIFI a jsem spokojen ... pochybuji, ze je tech. mozne udelat neco, co nema objem a hezky hraje, jedny takove mam do prirody ... a zadna slava, sice jsou lepsi nez jlasicke, nebot aspon maji vetsi membranu ... ale jinak poradny reprak, je poradny reprak.